Hakkımızda...

 

Bir ömürlük kaliteye, coşkuyla dolu bir inanç ekleyerek, bir ömürlük lezzetler düşledik...

Bu günün gerçek ve enfes tatlarını, günün en son teknolojik imkanlarını kullanarak sizlere layık olabilme adına gerçek kalite ile birleştirdik. Biz kentimize ve ülkemize olan borcumuzu sürdürülebilir kılacağımız başarılarla dolu bir marka oluşturup, sizlerle buluşturma adına yola çıktık.

Tüm heyecanımızla, tecrübemiz ve girişimci ruhumuzla, akılcı yatırımlarımızla, hayata ve insana olan sevgimizle, tatmaya değer arayışlarımızla, hiç dinmeyen lezzet aşkımızla, ve bir ömrün adı olacak markamızla çeyrek asırdır sizlerleyiz…

Alaybeyi Un Fabrikası; 1983 yılında ALAYBEYİ GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. ünvanı ile kurulmuş ve 1988 yılında faaliyete başlamıştır. Günlük 350 ton Özel Amaçlı Buğday Unu ve 100 ton Hazır Ekmek Miksleri üretim kapasitesine sahip , Alaybeyi Un Fabrikası’nda, Kalite Yönetim ve HACCP sistemi kurallarına uygun olarak üretilen ürünler, Bilgisayar Destekli Otomasyon sistemleri ile 24 saat boyunca kesintisiz izlenmekte ve tam teşekküllü laboratuarlarında kalite kontrolü yapılmaktadır. Konusunda uzman mühendis kadrosuyla Ar-Ge çalışmalarını, dünyadaki güncel teknoloji ve gelişmelere paralel olarak sürdürmekte ve sürekli olarak ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan Alaybeyi A.Ş., kendine özgü çizgisini yıllardır muhafaza ederek sektöründe kaliteye imzasını atmıştır.